Reklama

Modelka przestrzega

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Zrezygnowała z kariery modelki, bo w pewnym momencie zrozumiała, że może stracić duszę. Z okładek gazet przeniosła się do sal szkolnych, aby przestrzegać młodzież przed pułapkami show biznesu. Portret Leah Darrow, kobiety znanej szerokiej amerykańskiej publiczności dzięki popularnemu programowi „America’s Next Top Model”, przedstawił „The National Catholic Register”.
Dziś 31-letnia Darrow jeździ po szkołach i przestrzega młodych przed pułapkami ich marzeń. Sama miała podobne. Wzrastała w religijnej rodzinie, jako najstarsze z szóstki dzieci. Praktyką była coniedzielna Msza św., codzienny wspólny Różaniec w domu. Szóstka dzieci była uczona bogobojności i zaufania do Boga. W szkole średniej Darrow marzyła o karierze modelki. Wzięła udział w castingu do programu „America’s Next Top Model”. Została zakwalifikowana do finałowej 14. Dziś źle wspomina udział w programie, w którym nie liczyła się godność osobista, a potrzebne było jedynie ciało. - To było bardzo stresujące - opowiadała dziennikarzowi. Po zakończeniu udziału w programie przeniosła się do Nowego Jorku, aby kontynuować karierę modelki. Otrzeźwienie przyszło podczas jednej z sesji zdjęciowych, podczas której kazano jej założyć wyjątkowo skąpy kostium. Rozpoczęła ją, ale nie skończyła. Pod koniec sesji przyszło - jak sama to nazywa - olśnienie od Boga. Z płaczem wybiegła ze studia i zadzwoniła do ojca, żeby natychmiast przyjechał po nią do Nowego Jorku, bo inaczej straci duszę.
Teraz cały swój czas poświęca misji przestrzegania innych przed tym, co ją samą mogło pochłonąć.

(pr)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

W Lublinie dziecko przeżyło aborcję

2026-05-28 14:48

[ TEMATY ]

aborcja

Lublin

Adobe Stock

Fundacja Życie i Rodzina otrzymała oficjalne potwierdzenie, że w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie dziecko przeżyło aborcję. Najprawdopodobniej była to późna aborcja eugeniczna na zaświadczenie od psychiatry.

Szpital zataja dokładną datę zdarzenia, a także ukrywa, co zrobiono z dzieckiem, ile ono żyło i w jaki sposób zostało pozbawione życia. W odpowiedzi na pytania w ramach dostępu do informacji publicznej dyrekcja lubelskiego szpitala potwierdziła, że w okresie od 1 stycznia do końca 2025 roku jedno dziecko przeżyło swoją aborcję. W ciągu ostatnich 3 lat w murach tej lecznicy zabito: 2023 – 1 dziecko, 2024 – 2 dzieci, 2025 – 4 dzieci.
CZYTAJ DALEJ

Szef PSP: pożar lasu pod Warszawą próbuje opanować 400 strażaków z 75 pojazdami

2026-05-28 22:13

[ TEMATY ]

pożar

PAP/Albert Zawada

Prawie 400 strażaków z 75 pojazdami próbuje opanować pożar lasu pod Warszawą – poinformował w czwartek wieczorem komendant główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Wojciech Kruczek. Dodał, że kolejne 20 pojazdów i strażacy udają się na miejsce akcji.

Niedaleko Warszawy, w powiecie wołomińskim, trwa akcja gaszenia lasu. Ewakuowani są mieszkańcy wsi Ołdakowizna w powiecie mińskim.
CZYTAJ DALEJ

Komunikat diecezji sandomierskiej ws. zakończenia nabożeństw majowych na statku

2026-05-29 15:17

Diecezja sandomierska

Biskup Krzysztof Nitkiewicz podczas zakończenia nabożeństw majowych na statku

Biskup Krzysztof Nitkiewicz podczas zakończenia nabożeństw majowych na statku

Zbliża się czerwiec. To już ostatnie dni w tym roku, gdy w polskich kościołach, przy krzyżach i kapliczkach wierni modlą się wspólnie Litanią Loretańską. Corocznie w Sandomierzu 31. maja odbywa się nietypowe, uroczyste zakończenie nabożeństw majowych na... statku. Diecezja wydała jednak komunikat, że w tym roku "majówkowego" rejsu nie będzie.

Tradycyjnie na zakończenie nabożeństw majowych w Sandomierzu odbywa się rejs statkiem po Wiśle, w trakcie którego zgromadzeni odśpiewują Litanię Loretańską oraz pieśni Maryjne.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję